ÖNEMLİ UYARI


Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ, yetkili olmadığı halde rezervasyon başvurusu alan, rezervasyon yapan, yaptıran tüm web adresleri, şirketler ve yetkilileri hakkında suç duyurusu ile gerekli hukuki ve cezai başvurularda bulunacağını beyan ve ihtar eder.

Sayın Misafirlerimiz,
Tarafımıza ulaşan bilgilere göre, bazı sahte acentelerin Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ adını izinsiz kullanarak sahte web sayfalarıyla faaliyet gösterdikleri tespit edilmiştir. Online rezervasyon başvuru formunu doldururken veya rezervasyon yaparken daha dikkatli olmanızı ve hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın Ağaoğlu My Mountain Otel’in resmi web sayfasını veya aşağıda unvan ve web adresleri belirtilen tarafımızca yetkilendirilmiş acentelerimizin web sayfalarını incelediğinize emin olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  • Ziyaret ettiğiniz web sayfasının uzantısı mutlaka http://agaoglumymountain.com.tr/ şeklinde olmalıdır.
  • Elektronik mail adresi "@agaoglumymountain.com.tr" veya "@agaoglu.com.tr" uzantıları ile yazılmış olmalıdır.
  • İletişim Tel.No: 0224-285 20 01 olmalıdır.

Ağaoğlu My Mountain Otel’in bu gibi sahte rezervasyon başvurularıyla dolandırıcılık yapılması hakkında hiçbir sorumluluk ve yükümlülük taşımadığını bilmenizi isteriz. Başvuru sahiplerinin, acentenin akredite olduğundan emin olmadıkça herhangi bir ön ödemeyi yapmamaları veya herhangi bir kişisel bilgiyi paylaşmamalarını önermekteyiz. Dolandırıcılıktan şüpheleniyorsanız, yerel polise ve/veya yetkili yerel makamlara başvurmanızı öneririz.

İş birliğiniz için teşekkür eder size hizmet etmekten memnuniyet duyacağımızı belirtiriz.

Saygılarımızla,

Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ,
Uludağ Tur – Uludağ Turizm ve Tic. A.Ş.